Regulamin

Regulamin pobytu dla gości wynajmujących domki letniskowe  DUET 

Szanowni Państwo!
Serdecznie witamy w Ośrodku Domków Letniskowych DUET. Mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszym ośrodku, a jednocześnie zapewnić jego sprawną organizację.

1. Goście korzystający z noclegów w domkach zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem pobytu oraz jego przestrzeganiem.
2. Doba noclegowa rozpoczyna się o godz. 15.00  w dniu przyjazdu i trwa do godziny  10.00  w dniu wyjazdu.
3. Cisza nocna obowiązuje od  godz. 23.00 do  7.00 rano.
4. Przekazanie i oddanie domku  następuje w obecności personelu ośrodka, po uprzednim dokonaniu zapłaty za okres objęty rezerwacją.
5. Od naszych Gości pobieramy kaucję zwrotną w wysokości  200 zł.
6. Dodatkowo  pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości  60 zł  za sprzątanie domku  , parking 10 zł dziennie za parking drugiego samochodu oraz  za  energię  elektryczną  wg  wskazań licznika 0.80 zł za 1 KW.
7. Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia (palić można na tarasach i na zewnątrz ). Złamanie tego zakazu będzie skutkować dopłatą w kwocie równowartości dwóch noclegów ( czas który potrzebny będzie na wywietrzenie domku).
8. Płatność za pobyt pobierana jest gotówką w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
9. Zachowanie Gości korzystających z noclegu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Możemy odmówić świadczenia usług osobom naruszającym tę zasadę.
10. Prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad BHP i P.Poż.
11. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie obiektu w godz. od  8.00 do  23.00 tylko za wcześniejszą zgodą gospodarzy.
12. Goście wynajmujący  domek ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia powstałe z ich winy jak również odwiedzających osób.
13. Prosimy zgłaszać usterki lub niedopatrzenia zaraz po ich stwierdzeniu. W przypadku nie zgłoszenia, a stwierdzenia usterki, szkody, braku wyposażenia zostanie pobrana stosowna opłata wartości przedmiotu.
14. Nie można odstępować domku jak również przyjmować na nocleg innych osób bez porozumienia z Gospodarzem.
15. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
16. Obowiązuje kategoryczny zakaz przywożenia jakichkolwiek zwierząt na teren Ośrodka.
17. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest: gotowanie potraw w pokojach, używanie otwartego ognia, używania urządzeń nie stanowiących stałego wyposażenia takich jak: grzałki, termowentylatory, frytkownice, grille elektryczne itp.
Złamanie tego zakazu będzie skutkować dopłatą w kwocie 400 zł.
18. Domki nie są ogrzewane i nie posiadają na wyposażeniu urządzeń grzewczych. Używanie własnych, atestowanych urządzeń grzewczych możliwe tylko za zgodą Gospodarzy Ośrodka i za dodatkową opłatą za energie elektryczną wg wskazać licznika: 0,80 zł za 1KW. Złamanie tego zakazu będzie skutkować dopłata w kwocie 400 zł.
19. Rodzice i opiekunowie zobowiązani są do opieki nad dziećmi w czasie zabaw w domku, a w szczególności na terenie ośrodka.
20. W dniu wyjazdu przed opuszczeniem domku  prosimy sprawdzić czy wszystko zostało zabrane. Pozostawionych rzeczy nie odsyłamy.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku.