Regulamin

Regulamin pobytu dla gości wynajmujących domki letniskowe  DUET 

Szanowni Państwo!
Serdecznie witamy w 
Ośrodku Domków Letniskowych DUET. Mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszym ośrodku, a jednocześnie zapewnić jego sprawną organizację.

1. Goście korzystający z noclegów w domkach zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem pobytu oraz jego przestrzeganiem.
2. Doba noclegowa rozpoczyna się o godz. 15.00  w dniu przyjazdu i trwa do godziny  10.00  w dniu wyjazdu.
3. Cisza nocna obowiązuje od  godz. 23.00 do  7.00 rano.
4. Przekazanie i oddanie domku  następuje w obecności personelu ośrodka, po uprzednim dokonaniu zapłaty za okres objęty rezerwacją.
5. Od naszych Gości pobieramy kaucję zwrotną w wysokości  200 zł.
6. Dodatkowo  pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości  70 zł  za sprzątanie domku  , parking 10 zł dziennie za parking drugiego samochodu .Natomiast opłata ze energię  elektryczną  wg  wskazań licznika 1,00zł za 1 Kw nie obowiązuje od 01.07 – 31.08 .
7. Zakaz palenia tytoniu w domku letniskowym ,złamanie tego zakazu będzie skutkować opłatą w kwocie równowartości dwóch noclegów.
8. Płatność za pobyt pobierana jest gotówką lub kartą płatniczą w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
9. Zachowanie Gości korzystających z noclegu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Możemy odmówić świadczenia usług osobom naruszającym tę zasadę.
10. Prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad BHP i P. Poż.
11. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie obiektu w godz. od  8.00 do  23.00 tylko za wcześniejszą zgodą gospodarzy.
12. Goście wynajmujący  domek ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia powstałe z ich winy jak również odwiedzających osób.
13. Prosimy zgłaszać usterki lub niedopatrzenia zaraz po ich stwierdzeniu. W przypadku nie zgłoszenia, a stwierdzenia usterki, szkody, braku wyposażenia zostanie pobrana stosowna opłata wartości przedmiotu.
14. Nie można odstępować domku jak również przyjmować na nocleg innych osób bez porozumienia z Gospodarzem.
15. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawienie w domkach przedmiotów wartościowych .
16. Zwierzęta są akceptowane za dodatkową opłatą 20 zł za dobę
17. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest: używanie otwartego ognia, używania urządzeń nie stanowiących stałego wyposażenia takich jak: grzałki.
Złamanie tego zakazu będzie skutkować opłatą w wysokości 500 zł.
18. Rodzice i opiekunowie zobowiązani są do opieki nad dziećmi na terenie całego ośrodka oraz na placu zabaw.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku.